Piotr Pawłow

Петр Павлов

Генералъ-отъ-инфантерiи.jpg

Data i miejsce urodzenia

8 luty 2014, Luczeng

Aktualne miejsce zamieszkania

Piotrogród w Rusi Batawskiej
Religia Wiara w Potęgę Rodu

Piotr Pawłow - oficjalny pretendent do tronu Carskiego Brodrii. Niegdysiejszy Król Batawii Fryderyk I.

Życie publiczne

Urodzony 8 lutego 2014 roku w szlacheckiej rodzinie Piotr Pawłow był od początku swego v-życia arystokratą błąkającym się po v-świecie.

Urodzony w Hasselandzie gdzie przez dłuższy czas urzędował w Luczeng był tam bardzo szanowanym obywatelem do dnia kłótni z władzami miasta. Wtedy Piotr zaczął szukać nowego państwa i padło na Batawię w której po nie długim czasie ustatkował swe życie.

Dnia 12 kwietnia 2015 roku Piotr został koronowany na króla Batawii i przyjął imię Fryderyka Pierwszego. Podczas tych rządów starał się reformować państwo, lecz przez II Wojnę Kucełgradzką[1] zmiany zostały zaniechane i dnia 28 kwietnia Fryderyk I abdykował. Był uważany uważany za samobójcę.  

Jednak 28 kwietnia 2015 roku pojawił się w Bialenii aby obserwować z oddalenia życie w Batawii. Używał w Republice pseudonimu "Jan Lothar". Jednak po kilku dniach stworzył dane Arne von Heim. 

16 czerwca 2015 roku Arne I von Heim wyjechał od do Brodrii gdzie założył rząd Batawii na uchodźstwie pod bacznym okiem Carycy Aleksandry Dostojewskiej-Swarzewskiej oraz Cara Mikołaja Patryka.

Piotr Pawłowicz Wielkim Kniaziem, 10 marca 2016, Piotrogród

Od 10 marca 2016 Wielki Kniaź Rusi Batawskiej w hołdzie lennym Carowi Brodrii. Jednak 21 maja w wyniku intryg i walk w Carstwie pozbawiony tytułów i ścigany musiał uciec przez epidemią AIDS do Republiki Bialeńskiej.

"Brodria ma jedną przyszłość zjednoczenie! Nie ważne kto i jak będzie rządził w tym kraju, Brodria nie powinna być podzielona. Na Cara Mikołaja oraz na Władimira Grutina przysięgam wam że Brodria się zjednoczy. Nie wiem kiedy, lecz teraz muszę uciekać bo nie mam tutaj wstępu. Żegnajcie obywatele!" - Piotr Pawłowicz, 22 maja, Piotrogród

Od 2017 roku zajmował się swoimi ziemiami jakie uzyskał za zasługi na rzecz Republiki Bialenii. W Marchii Germaenii utworzył Uniwersytet i promował wśród Bialeńczyków hity muzyki Batawskiej.

2 stycznia 2018 roku rozpoczął on studia na Uniwersytecie Bialeńskim w kierunku Historia.

10 listopada 2020 roku powrócił bo długiej realiozie do Brodrii.

13 listopada 2020 roku został powołany na stanowisko Ministra Obrony Narodowej w Państwie Brodryjskim.

19 listopada 2020 roku wyrzekł się wszystkich stanowisk w Związku Republik Brodryjskich. Ponownie powołany na Ministra Obrony w związku Republik Brodryjskich z dniem 25 listopada tego samego roku.

25 listopada 2020 roku została zarejestrowana jego firma "Pavlovich Arms", która w głównej mierze zajmowała się produkcją uzbrojenia na rynek brodryjski i nie tylko.

2 grudnia 2020 Piotr Pawłowicz skrócił swoje nazwisko do Pawłow.

3 grudnia 2020 został powołany na stanowisko Wiceprezydenta, po dymisji Aleksandry Izabeli Dostojewskiej-Swarzewskiej z tego stanowiska.

Życie rodzinne

8 Maja 2015 roku Arne von Heim wstąpił do rodu Dostojewskich. Z dniem 25.11.2020 roku Piotr został oficjalnie uznany bratem Aleksandry Izabeli Dostojewskiej Swarzewskiej. Na wniosek Borysa Dostojewskiego został wydalony z rodu Dostojewskich dnia 2.12.2020 roku.

Odznaczenia

Bialenia

- Order Niepodległości – Krzyż Brązowy

- Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy 

- Medal Sił Zbrojnych – Srebrny

- Medal Literacki – Brązowy  

- Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy 

- Medal Za Aktywność – Brązowy

- Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty

Leocja

- Order Przyjaźni Narodów

- Brązowy Krzyż Zasługi

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.