FANDOM


Ola Marcjan-Chojnacka
Kraj zamieszkania Sarmacja, Wandystan
Funkcje publiczne
Tytuł honorowy Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Księżniczka Cyberii, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii.
Znany również jako Ben Zijn, Roderyk de Uniqso, Finve Feanor Helyanve, Duncan MacLeod, Jan Zbigniew Motylik, Rhadmor (...), Józef Muenn-Stańczyk, Saddam ar Rami, Nagy Horoszo, Llîriel Aureqoir, Nina Terentiew, Jetkaral Soburtuth itp.
mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi - Mikronautka najmocniej związana z Księstwem Sarmacji, Mandragoratem Wandystanu i Republiką Baridas. Z pochodzenia scholandka.

Początki

18 kwietnia 2004 zapisuje się do Scholandii, gdzie jednak nie wykazywała aktywności. Na początku mieszkała w Scholandii, później w Sarmacji, ale się nie udzielała. Wstapiła do Wandystanu niedawno po tym, jak ogłosił on niepodległość, otrzymując ID B0044.

Dowodwandystanola

Baridas

Pod koniec 2005 roku zapisała się do Dreamlandu. Jej ambicją było zamieszkanie w ówczesnej Domenie Królewskiej, jednak została przydzielona do Domeny Królewskiej-Baridas. W kilka dni po jej zapisie, Republika Baridas ogłosiła zerwanie Unii Ekkorskiej i niepodległość.

W Baridasie była Ministrem Spraw Wewnętrznych, dwukrotnie Ministrem Kultury, Nauki i Sportu, burmistrzem Gideny, Lordem Gubernatorem Gubernii Stołecznej. Założyła Radia Gidena i Browary Gidena.

Al-Rajn

Piątego czerwca 2006r., razem z Margeritą von Dark i Osamą bin Ramzanim powołuje do życia Sułtanat Al-Rajn. Stawia pierwszą stronę opartą o popularny podwówczas CMS. Po jakimś czasie dokonuje się przewrót – Cristo At Rabani uszkodził bazę danych, na której działała strona Sułtanatu, rzekomo po to, aby w/w nie mogli sprawować władzy.

Solardia

W 2006 roku, po konflikcie z ówczesnym MSW Baridasu, Majkelem Bumbum, odeszła do Solardii. Tam została Rządcą Valtarii, a później Księżną (wtedy: Księciem) Cyberii.
Nominacjarhadmorcyberia

Nominacja Książęca

Tu ukończyła Szkołę Podstawową nr 1 im. Morfeusza I Lucjusza.

Marchewka

W grudniu 2006 została obywatelką Księstwa Marchewki. Została pierwszą Królową (wtedy: Królem) Marchewki, po czym ze stworzonego wcześniej Województwa Tuoleleńskiego vel Republiki Tuoleleńskiej, stworzyła własne państwo, część terenów oddając Konradowi Mazowieckiemu, który utworzył Księstwo Marchewki-Galzoneii. Później Tuolelenkka, jako wyspa, miała stać się częścią Księstwa Sarmacji, lecz nic z tego nie wyszło.

Erboka

Do Erboki przyszła wraz z inkorporacją Tuolelenkki do Jajeczka. Sprawowała funkcję Koguta i Lorda Kurnika Jajeczka, gdzie posiada tytuł Diuka.

UTN

W 2018 zamieszkała w UTN, w Learvén, gdzie uzyskała obywatelstwo. 4 marca 2018 uzyskała tytuł szlachecki w Ardemii. Od 24 marca Królowa Calradii, prowincji tejże, później z powodu nieaktywności nielegalnie pozbawiona tronu, co kontestuje po dziś dzień.

Inne fakty z życia oraz ciekawostki

W 2007 przez pewien okres Królowa Etiudy oraz Minister Spraw Wewnętrznych Marchii Teutońskiej w rządzie Mariana Leszczyńskiego.

W 2008 obroniła swoją pracę magisterską na Wydziale Parabiologii i Paramedycyny Instytutu Zjawisk Paranormalnych Konserwatorium Muzycznego w Wałbrzychu, w Gnomii, pt. "Dlaczego dreamlandzkie gogle tłumaczące oddają gnomie słowo"

W 2010 Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Mateusza Cezara, a także później w rządzie Zbyszko Browarczyka acz z miernym skutkiem. Tymczasowy członek Dworu Książęcego.

Również w 2010 obywatel Cesarskiej Republiki Shireroth, przez dość krótki okres Minister Imigracji i Naturalizacji.

W 2012 nominowana do nadawanej na Mikrze Nagrody FNORD, w kategorii "Sztuki Graficzne".

W 2015 Wicepremier i Minister ds. Kultury i Obyczajów Królestwa Natanii w rządzie Torkana Ingawaara

Według systemów Księstwa Sarmacji nadal posiada tytuł Szlachetnej Damy i kilka odznaczeń, choć ich się zrzekła. Zdarzyło jej się reprezentować Tuolelenkkę, a później Triumwirat Erboki w OPM. Onegdaj obywatelka Brugii, MSW Zongyi Ludowej (jako Nina Terentiew), obywatelka Jingdao na Mikrzei.

Jest antropomorficzną skunksiczką. Nie musi się kłaniać żadnemu mikronacyjnemu władcy, za wyjątkiem Króla Dreamlandu i Cesarza Leblandii. Znana z niegdysiejszego popędu do adopcji.

Herby