FANDOM


Ola Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
2011.Neo
Herb OlaChojnacka
Kraj zamieszkania Sarmacja, Wandystan, Tuolelenkka
Funkcje publiczne Cenzorka (Wandystan), Cesarzowa (Tuolelenkka)
Tytuł honorowy Kwestor Republiki Baridas, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronetessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii.
Znany również jako Ben Zijn, Roderyk de Uniqso, Finve Feanor Helyanve, Duncan MacLeod, Jan Zbigniew Motylik, Rhadmor (...), Józef Muenn-Stańczyk, Saddam ar Rami, Nagy Horoszo, Llîriel Aureqoir, Nina Terentiew, Jetkaral Soburtuth itp.
mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff - Mikronautka najmocniej związana z Księstwem Sarmacji, Mandragoratem Wandystanu i Republiką Baridas. Z pochodzenia scholandka.

Początki

18 kwietnia 2004 zapisuje się do Scholandii, gdzie jednak nie wykazywała aktywności. Na początku mieszkała w Scholandii, później w Sarmacji, ale się nie udzielała. Wstapiła do Wandystanu niedawno po tym, jak ogłosił on niepodległość, otrzymując ID B0044.

Dowodwandystanola

Baridas

Pod koniec 2005 roku zapisała się do Dreamlandu. Jej ambicją było zamieszkanie w ówczesnej Domenie Królewskiej, jednak została przydzielona do Domeny Królewskiej-Baridas. W kilka dni po jej zapisie, Republika Baridas ogłosiła zerwanie Unii Ekkorskiej i niepodległość.

W Baridasie była Ministrem Spraw Wewnętrznych, dwukrotnie Ministrem Kultury, Nauki i Sportu, burmistrzem Gideny, Lordem Gubernatorem Gubernii Stołecznej. Założyła Radia Gidena i Browary Gidena.

Al-Rajn

Piątego czerwca 2006r., razem z Margeritą von Dark i Osamą bin Ramzanim powołuje do życia Sułtanat Al-Rajn. Stawia pierwszą stronę opartą o popularny podwówczas CMS. Po jakimś czasie dokonuje się przewrót – Cristo At Rabani uszkodził bazę danych, na której działała strona Sułtanatu, rzekomo po to, aby w/w nie mogli sprawować władzy.

Solardia

W 2006 roku, po konflikcie z ówczesnym MSW Baridasu, Majkelem Bumbum, odeszła do Solardii. Tam została Rządcą Valtarii, a później Księżną (wtedy: Księciem) Cyberii.
Nominacjarhadmorcyberia

Nominacja Książęca

Tu ukończyła Szkołę Podstawową nr 1 im. Morfeusza I Lucjusza.

Marchewka

W grudniu 2006 została obywatelką Księstwa Marchewki. Została pierwszą Królową (wtedy: Królem) Marchewki, po czym ze stworzonego wcześniej Województwa Tuoleleńskiego vel Republiki Tuoleleńskiej, stworzyła własne państwo, część terenów oddając Konradowi Mazowieckiemu, który utworzył Księstwo Marchewki-Galzoneii. Później Tuolelenkka, jako wyspa, miała stać się częścią Księstwa Sarmacji, lecz nic z tego nie wyszło.

Erboka

Do Erboki przyszła wraz z inkorporacją Tuolelenkki do Jajeczka. Sprawowała funkcję Koguta i Lorda Kurnika Jajeczka, gdzie posiada tytuł Diuka.

UTN

W 2018 zamieszkała w UTN, w Learvén, gdzie uzyskała obywatelstwo. 4 marca 2018 uzyskała tytuł szlachecki w Ardemii. Od 24 marca Królowa Calradii, prowincji tejże, później z powodu nieaktywności nielegalnie pozbawiona tronu, co kontestowała aż do abdykacji z tronu Calradyjskiego 3 marca 2020.

Wandystan

Od 4 czerwca 2018 Kwiatonka Churału Ludowego w funkcji Cenzorki. Bezskutecznie startowała w następnych wyborach prezydenckich, jak i w Konklawe Świeckiego Kościoła Wandejskiego.

Tuolelenkka

W marcu 2020 utworzyła stronę, listę dyskusyjną, oraz grupę na Telegramie Tarjaturunenatu Tuolelenkki. Udzieliła formalnego poparcia republikanom z Baridasu, oraz uznała państwowość Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich.

Inne fakty z życia oraz ciekawostki

W 2007 przez pewien okres Królowa Etiudy, ministerka w Sarmacji, gdzie też była tymczasową członkinią Dworu Książęcego.

W 2008 obroniła swoją pracę magisterską na Wydziale Parabiologii i Paramedycyny Instytutu Zjawisk Paranormalnych Konserwatorium Muzycznego w Wałbrzychu, w Gnomii, pt. "Dlaczego dreamlandzkie gogle tłumaczące oddają gnomie słowo"

W 2010 obywatelka Cesarskiej Republiki Shireroth, przez dość krótki okres Ministerka Imigracji i Naturalizacji.

W 2012 nominowana do nadawanej na Mikrze Nagrody FNORD, w kategorii "Sztuki Graficzne".

W 2015 Wicepremier i Minister ds. Kultury i Obyczajów Królestwa Natanii w rządzie Torkana Ingawaara

Zdarzyło jej się reprezentować Tuolelenkkę, a później Triumwirat Erboki w OPM. Onegdaj obywatelka Brugii, MSW Zongyi Ludowej (jako Nina Terentiew), obywatelka Jingdao na Mikrze.

Jest antropomorficzną skunksiczką. Nie musi się kłaniać żadnemu mikronacyjnemu władcy. Znana z niegdysiejszego popędu do adopcji.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.