FANDOM


Malik-al-Mulk właściwie Khalid Bakhri I, urodzony w Ghafurze 29 września 2008r. Wezyr Zjednoczonych Emiratów Chattyckich oraz obecny Premier Federacji Al Rajn. Należy do mniejszości Chattyckiej. Założyciel i twórca Zjednoczonych Emiratów Chattycji i Warpacji wcielonych do Federacji Al Rajn. Prywatnie wirtualny brat Adriana Trydenckiego. Pierwszy Wielki Wezyr Zjednoczonych Emiratów Chattycji i Shanii.

Jest pierwszym Ministrem Spraw zagranicznych w Al Rajn po 2007 roku wcześniej przez około dwa miesiące pełnił funkcję Ministra Propagandy i Promocji gdzie mocno się zasłużył dla promocji kraju za co otrzymał Order Rozwoju im. Cristo at Rabaniego. Radca VIII kadencji Madżlis el-Mustaszarin startujący z listy Komitetu Wyborczego Ajatullaha Osamy bin Ramzaniego po którego rozpadzie dołączył do koła "Niezrzeszeni".

29 maja 2009 założył własna partię polityczną działającą na terenie Federacji Al Rajn "Markaz Hizb Al Rajni" do której poza nim należeli także Chukwuemeka Oju oraz Cristo at Rabani. Od tego też dnia został nobilitowany do tytułu szlacheckiego oraz posiada swój własny herb "Atria".  

Był obok Żelaznego Żuka pomysłodawcą struktury Unii Mikrooceanii. Twórca systemu Manewrów Wojskowych odbywających się na zasadzie gry turowej na forum, tzw. "metoda Chattycka"

Kalendarium

29 września 2008 - Urodziny wirtualne

6 grudnia 2008 - Zostaje mianowany Ministrem Propagandy i Promocji w rządzie Ajatullaha Osamy bin Ramzaniego

7 stycznia 2009 - Zostaje mianowany Ministrem Spraw zagranicznych w rządzie Ajatullaha Osamy bin Ramzaniego

21 maja 2009 - Wybrany na Prezesa Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

29 maja 2009 - Zakłada partię Markaz Hizb Al Rajni

29 maja 2009 - Nobilitowany do godności szlacheckiej

10 czerwca 2009 - Nobilitowany do godności książęcej

4 Sierpnia 2009 - Zwycięstwo w wyborach parlamentarnych do MeM, zostaje dysygnowany na Premiera Federacji Al Rajn. MHR również odnosi zwycięstwo i do MeM dostaje się 3 członków (na 5 radców) co jest większością i partia może rządzić samodzielnie.

6 Grudnia 2009 - Drugie z rzędu zwycięstwo w wyborach do MeM, przedłużenie kadencji o kolejne 4 miesiace.

16 grudnia 2009 - Wybrany na pierwszego Konsula Unii Mikrooceanii.

3 wrzesień 2010 - Desygnowany na Premiera Rządu Jedności Narodowej przez Jego Wysokość Sułtana Osamę bin Ramzaniego. Funkcje tę pełni do 28 września 2009, kiedy to jego partia przegrywa wybory do MeM.

6 grudnia 2010 - Składa jako główny organizator kandydaturę Zjednoczonych Emiratów Chattycji i Shanii oraz Sułtanatu Al Rajn do organizacji VIII v-Mundialu.

Kultura i Sport

Od 21 maja 2009 do 23 sierpnia 2009 Prezes Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej. w której zapoczątkował reformy.


- Pierwszy mistrz Federacji Al Rajn w Footbagu.

- 3 miejsce z piłkarską reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Chattyckich na IV Mundialu w lidze V-Mundialu B.

- Trener drużyny Media Ghafur

- Trener piłkarskiej reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Chattyckich.

- Twórca Festiwalu Kultury Rajńskiej

- Organizator VIII v-Mundialu w Zjednoczonych Emiratach Chattycji i Shanii oraz Sułtanacie Al Rajn.

Ciekawostki

- Jego przybrane imię oznacza: "Pan Panów, Król Królów, upadły anioł stojący na bramie piekieł mający za sobą zastęp 12 aniołów ciemności"

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.